Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.     Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    

O firmie

stół z narzędziami

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy WRM Meble!

Jesteśmy firmą z branży meblarskiej, specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar i jest to naturalnym rozwinięciem naszej pasji. Naszym głównym celem jest dążenie do pełnego zadowolenia naszych klientów, dlatego każdym etapem tworzenia mebli zajmie się nasz wyspecjalizowany personel. Cały proces zaczyna się od pomiaru w Państwa domu, tam też ustalimy wszystkie szczegóły, opierając się na potrzebach i wizji klienta, stworzymy też wysokiej jakości wizualizacje 3D która pomoże się przekonać, że wybrane wzornictwo spełnia wszystkie oczekiwania. Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości a obróbka odbywa się na zaawansowanych technologicznie maszynach, konsekwencją tego jest doskonała jakość oferowanych przez nas produktów, a to wszystko w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również sprzedaż płyt, frontów i akcesoriów meblowych, świadczymy usługi z zakresu cięcia, okleinowania i nawiercania otworów, zapraszam do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.